Кошик
41 відгук

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

СВ Альтера Запорожье
+38(067)563-04-60
+380617011149
+380617012094
+380675630460

Компоненти систем компенсації реактивної потужності

АКУ-КРМ дозволяють знизити обсяг споживаної реактивної потужності. Також впровадження конденсаторних установок допоможе уникнути осідання напруги на лініях електроживлення віддалених споживачів, дозволить зменшити розмір оплати за електроенергію, забезпечити подачу електроенергії по кабелю з меншим перетином, збільшити термін експлуатації електрообладнання внаслідок його меншого нагрівання.
Вибір АКУ-КРМ здійснюється індивідуально в залежності відданих добового графіка навантаження. Для найбільш ефективного застосування рекомендується замовляти АКУ-КРМ трохи завищеною потужності. У разі збільшення генерації реактиву у вас буде запас по потужності установки. Точність підтримки косинуса буде забезпечувати автоматика.
Особливістю цих установок є застосування інтелектуального контролера, який рівномірно розподіляє час напрацювання кожної щаблі, забезпечуючи рівномірне завантаження і знос обладнання, збільшуючи таким чином експлуатаційний ресурс установки.
Також, на відміну від інших виробників, у всіх моделях встановлена захист від короткого замикання в кожній щаблі так і від вибуху конденсаторів, що гарантує тривалу і безпечну роботу установки.
В установках від 100Квар і вище з метою підвищення надійності передбачено примусове охолодження для полегшення теплового режиму конденсаторів.